A LONJA VELLA PXG CAMPION ZONAL

Partido de infarto o que viviron os cadetes no Novo Monte da Vila ante o CB Grove.

O gañador do encontro desfaría o triple empate que tiñan ambos equipos e se alzaria co titulo de campión que da dereito a xogar a fase de ascenso a liga galega.

Nun trepidante encontro moi marcado pola tensión e pola intensidade física e enmarcado nun ambiente deportivo por parte de ambas afeccións, os de Josue retomaron a liña de xogo que os mantivo no mais alto da taboa durante toda a tempada e conseguiron a victoria por 31-73.

Toca  encarar a fase de ascenso a liga galega nunha primeira fase que enfrentara aos distintos campións zonais divididos en dous grupos.

Así que moita sorte aos nosos peixiños que teñen a oportunidade de acadar a ansiada praza en liga galega.

 

FechaEquiposHora/ResultadosLigaTemporadaRecintoArtículoDía de partido


FASE CLASIFICATORIA CADETE FEMENINA-


FASE CLASIFICATORIA JUNIOR31/8/2019


FASE CLASIFICATORIA CADETE MASCULINA-


FASE CLASIFICATORIA CADETE FEMENINA-


FASE CLASIFICATORIA JUNIOR15/9/2019


FASE CLASIFICATORIA CADETE FEMENINA-


FASE CLASIFICATORIA CADETE MASCULINA-


LEB ORO25/9/2019


LEB ORO2019/10/5


2ª SENIOR FEM SUR6/10/2019


LEB ORO12/10/2019


INFANTIL MASCULINA GALLEGA13/10/2019


2ª SENIOR FEM SUR13/10/2019


JUNIOR FEM19/10/2019


INFANTIL MASCULINA GALLEGA19/10/2019


CADETE FEMENINO19/10/2019


JUNIOR MASC19/10/2019


LEB ORO2019/10/19


CADETE MASC20/10/2019


MINI FEMENINA GALLEGA20/10/2019


PREINFANTIL20/10/2019


CADETE MASC20/10/2019


LEB ORO2019/10/25


PREINFANTIL26/10/2019


CADETE MASC26/10/2019


2ª SENIOR FEM SUR26/10/2019


INFANTIL ZONAL26/10/2019


MINI FEMENINA GALLEGA27/10/2019


JUNIOR MASC27/10/2019


CADETE MASC27/10/2019


INFANTIL MASCULINA GALLEGA27/10/12


JUNIOR MASC27/10/2019


LEB ORO2019/10/30


2ª SENIOR FEM SUR1/11/2019


CADETE FEMENINO02/11/2019


JUNIOR FEM2/11/2019


JUNIOR MASC02/11/2019


2ª SENIOR FEM SUR2/11/2019


LEB ORO03/11/2019


JUNIOR MASC03/11/2019


INFANTIL ZONAL3/11/2019


CADETE MASC06/11/2019


MINIBASKET7/11/2019


LEB ORO08/11/2019


INFANTIL ZONAL09/11/2019


CADETE FEMENINO09/11/2019


MINIBASKET9/11/2019


PREMINI 29/11/2019


CADETE MASC09/11/2019


MINI FEMENINA GALLEGA10/11/2019


JUNIOR FEM10/11/2019


PREINFANTIL10/11/2019


PREMINI10/11/2019


INFANTIL MASCULINA GALLEGA10/11/2019


JUNIOR MASC10/11/2019


CADETE MASC10/11/2019


2ª SENIOR FEM SUR10/11/2019


INFANTIL ZONAL16/11/2019


MINIBASKET16/11/2019


MINIBASKET16/11/2019


CADETE FEMENINO16/11/2019


JUNIOR MASC16/11/2019


PREMINI 216/11/2019


PREMINI16/11/2019


LEB ORO16/11/2019


CADETE MASC16/11/2019


CADETE MASC17/11/2019


PREINFANTIL17/11/2019


INFANTIL MASCULINA GALLEGA17/11/2019


MINI FEMENINA GALLEGA17/11/2019


JUNIOR FEM17/11/2019


2ª SENIOR FEM SUR17/11/2019


JUNIOR FEM23/11/2019


JUNIOR MASC23/11/2019


MINIBASKET23/11/2019


PREMINI 223/11/2019


INFANTIL MASCULINA GALLEGA23/11/2019


PREMINI23/11/2019


MINIBASKET23/11/2019


INFANTIL ZONAL23/11/2019


LEB ORO23/11/2019


2ª SENIOR FEM SUR23/11/2019


MINI FEMENINA GALLEGA24/11/2019


PREINFANTIL24/11/2019


CADETE MASC24/11/2019


CADETE MASC24/11/2019


CADETE FEMENINO30/11/2019


JUNIOR MASC30/11/2019


CADETE MASC30/11/2019


INFANTIL MASCULINA GALLEGA30/11/2019


CADETE MASC30/11/2019


LEB ORO30/11/2019


2ª SENIOR FEM SUR30/11/2019


MINI FEMENINA GALLEGA1/12/2019


PREMINI1/12/2019


JUNIOR MASC1/12/2019


JUNIOR FEM1/12/2019


INFANTIL ZONAL30/11/2019


MINIBASKET1/12/2019


MINIBASKET1/12/2019


LEB ORO6/12/2019


CADETE FEMENINO13/12/2019


MINI FEMENINA GALLEGA14/12/2019


CADETE MASC14/12/2019


JUNIOR MASC08/11/2019


PREMINI 214/12/2019


PREMINI14/12/2019


INFANTIL MASCULINA GALLEGA14/12/2019


LEB ORO14/12/2019


INFANTIL ZONAL15/12/2019


JUNIOR MASC15/12/2019


MINIBASKET15/12/2019


JUNIOR FEM15/12/2019


JUNIOR MASC15/12/2019


CADETE FEMENINO15/12/2019


2ª SENIOR FEM SUR15/12/2019


PREINFANTIL15/12/2019


CADETE MASC15/12/2019


LEB ORO20/12/2019


CADETE FEMENINO21/12/2019


CADETE MASC22/12/2019


LEB ORO28/12/2019


JUNIOR MASC1/01/2020


LEB ORO3/1/2020


CADETE MASC10/01/2020


LEB ORO10/1/2020


MINIBASKET11/01/2020


CADETE FEMENINO11/01/2020


PREINFANTIL11/01/2020


MINIBASKET11/01/2020


PREMINI11/01/2020


INFANTIL ZONAL11/01/2020


2ª SENIOR FEM SUR11/01/2020


CADETE MASC12/01/2020


INFANTIL ZONAL12/01/2020


CADETE MASC12/01/2020


JUNIOR MASC12/01/2020


PREMINI 212/01/2020


JUNIOR MASC12/01/2020


INFANTIL ZONAL18/01/2020


PREMINI 218/01/2020


INFANTIL MASCULINA GALLEGA18/01/2020


MINI FEMENINA GALLEGA18/01/2020


PREMINI18/01/2020


CADETE MASC18/01/2020


MINIBASKET18/01/2020


LEB ORO18/1/2020


PREINFANTIL19/01/2020


CADETE FEMENINO19/01/2020


MINIBASKET19/01/2020


JUNIOR FEM19/01/2020


CADETE MASC19/01/2020


2ª SENIOR FEM SUR19/01/2020


JUNIOR FEM23/1/2020


LEB ORO24/1/2020


CADETE MASC25/01/2020


MINIBASKET25/01/2020


INFANTIL ZONAL25/1/2020


INFANTIL MASCULINA GALLEGA25/01/2020


PREMINI25/01/2020


2ª SENIOR FEM SUR25/01/2020


PREMINI 226/01/2020


PREINFANTIL26/01/2020


JUNIOR MASC26/01/2020


CADETE FEMENINO26/01/2020


MINI FEMENINA GALLEGA26/01/2020


JUNIOR MASC26/01/2020


CADETE MASC26/01/2020


MINIBASKET26/01/2020


BABYBASKET01/02/2020


BABYBASKET01/02/2020


PREINFANTIL01/02/2020


JUNIOR MASC01/02/2020


BABYBASKET01/02/2020


BABYBASKET01/02/2020


CADETE MASC01/02/2020


CADETE MASC01/02/2020


INFANTIL MASCULINA GALLEGA01/02/2020


MINIBASKET01/02/2020

PREMINI01/02/2020


PREMINI 201/02/2020


LEB ORO1/2/2020


INFANTIL ZONAL02/02/2020


MINIBASKET02/02/2020


JUNIOR MASC02/02/2020


2ª SENIOR FEM SUR02/02/2020


INFANTIL ZONAL02/02/2020


JUNIOR FEM2/2/2020


JUNIOR MASC08/02/2020


PREMINI08/02/2020


PREMINI 208/02/2020


INFANTIL ZONAL08/2/2020


MINIBASKET08/02/2020


2ª SENIOR FEM SUR08/02/2020


JUNIOR MASC09/02/2020


PREINFANTIL09/02/2020


MINI FEMENINA GALLEGA09/02/2020


JUNIOR FEM9/2/2020


MINIBASKET09/02/2020


LEB ORO9/2/2020


INFANTIL MASCULINA GALLEGA10/02/2020


CADETE MASC12/02/2020


CADETE FEMENINO15/02/2020


MINIBASKET15/12/2020


MINIBASKET15/02/2020


INFANTIL MASCULINA GALLEGA15/02/2020


CADETE MASC15/02/2020


PREMINI 215/02/2020


JUNIOR FEM15/2/2020


LEB ORO15/2/2020


INFANTIL ZONAL16/2/2020


PREINFANTIL16/02/2020


MINI FEMENINA GALLEGA16/02/2020


CADETE FEMENINO16/02/2020


JUNIOR MASC16/02/2020


2ª SENIOR FEM SUR16/02/2020


CADETE MASC16/02/2020


INFANTIL ZONAL21/2/2020


MINIBASKET21/02/2020


PREMINI21/02/2020


VII TORNEO SELECCIONS AUTONOMICAS FEMENINO22/02/2020


VII TORNEO SELECCIONS AUTONOMICAS MASCULINO22/02/2020


VII TORNEO SELECCIONS AUTONOMICAS FEMENINO22/02/2020


VII TORNEO SELECCIONS AUTONOMICAS MASCULINO22/02/2020


VII TORNEO SELECCIONS AUTONOMICAS FEMENINO22/02/2020


VII TORNEO SELECCIONS AUTONOMICAS MASCULINO22/02/2020


VII TORNEO SELECCIONS AUTONOMICAS FEMENINO22/02/2020


VII TORNEO SELECCIONS AUTONOMICAS MASCULINO22/02/2020


VII TORNEO SELECCIONS AUTONOMICAS FEMENINO23/02/2020


VII TORNEO SELECCIONS AUTONOMICAS MASCULINO23/02/2020


VII TORNEO SELECCIONS AUTONOMICAS FEMENINO23/02/2020


VII TORNEO SELECCIONS AUTONOMICAS MASCULINO23/02/2020


PREINFANTIL29/02/2020


CADETE FEMENINO29/02/2020


PREMINI 229/02/2020


INFANTIL MASCULINA GALLEGA29/02/2020


CADETE MASC29/02/2020


2ª SENIOR FEM SUR29/02/2020


JUNIOR FEM29/02/2020


JUNIOR MASC01/03/2020


CADETE MASC01/03/2020


MINI FEMENINA GALLEGA01/03/2020


LEB ORO01/03/2020


MINI FEMENINA GALLEGA6/3/2020


LEB ORO20/3/2020


CADETE MASC07/03/2020


CADETE FEMENINO7/03/2020


MINIBASKET7/3/2020


PREMINI 207/3/2020


JUNIOR MASC07/03/2020


PREMINI7/3/2020


2ª SENIOR FEM SUR07/03/2020


INFANTIL ZONAL7/03/2020


MINIBASKET7/3/2020


JUNIOR FEM8/3/2020


JUNIOR MASC08/03/2020


PREINFANTIL8/3/2020


CADETE MASC08/03/2020


PREMINI 2-


CADETE FEMENINO13/03/2020


2ª SENIOR FEM SUR13/03/2020


MINIBASKET-


MINIBASKET-


PREMINI-


CADETE MASC13/03/2020


MINI FEMENINA GALLEGA-


INFANTIL MASCULINA GALLEGA-

INFANTIL ZONAL14/03/2020


JUNIOR MASC14/03/2020


LEB ORO14/3/2020


PREINFANTIL-


CADETE MASC15/03/2020


JUNIOR FEM-


PREMINI-


PREMINI 2-


MINIBASKET-


CADETE FEMENINO21/03/2020


PREINFANTIL-


INFANTIL ZONAL21/03/2020


CADETE MASC22/03/2020


CADETE MASC22/03/2020


INFANTIL MASCULINA GALLEGA-


2ª SENIOR FEM SUR22/03/2020

LEB ORO22/3/2020


LEB ORO24/3/2020


JUNIOR MASC27/03/2020


CADETE FEMENINO28/03/2020


JUNIOR MASC28/03/2020


INFANTIL MASCULINA GALLEGA-


MINIBASKET-


CADETE MASC28/03/2020


CADETE MASC29/03/2020


JUNIOR FEM-


PREINFANTIL-


2ª SENIOR FEM SUR29/03/2020


INFANTIL ZONAL29/03/2020


LEB ORO29/3/2020


MINIBASKET-


JUNIOR FEM-


CADETE FEMENINO04/04/2020


CADETE MASC04/04/2020


LEB ORO4/4/2020


CADETE MASC05/04/2020


2ª SENIOR FEM SUR05/04/2020


LEB ORO12/4/2020


CADETE MASC17/04/2020


INFANTIL ZONAL18/04/2020


PREINFANTIL-


CADETE FEMENINO18/04/2020


LEB ORO18/4/2020


MINI FEMENINA GALLEGA-


MINI FEMENINA GALLEGA-


CADETE MASC19/04/2020


2ª SENIOR FEM SUR19/04/2020


MINIBASKET-


MINIBASKET-


INFANTIL MASCULINA GALLEGA-


2ª SENIOR FEM SUR24/04/2020


MINIBASKET-


MINIBASKET-


INFANTIL MASCULINA GALLEGA-


INFANTIL ZONAL25/4/2020


LEB ORO25/4/2020


PREINFANTIL-


LEB ORO1/5/2020


MINI FEMENINA GALLEGA-


INFANTIL MASCULINA GALLEGA-


PREINFANTIL-


2ª SENIOR FEM SUR03/05/2020


LEB ORO8/5/2020


MINI FEMENINA GALLEGA-


MINI FEMENINA GALLEGA-


MINI FEMENINA GALLEGA-


JUNIOR MASC09/06/2020

INFANTIL ZONAL7/12/2019